O NAS

To nietuzinkowa baza znajdująca się na wzgórzu za Malechowem prowadzona przez Mariana Laskowskiego. Fort Marian jest miejscem, które powinien zobaczyć każdy pasjonat pojazdów wojskowych i militariów. To tutaj mieści się Muzeum Pojazdów Historycznych, działające przy Stowarzyszeniu Tytan. Muzeum jest niewątpliwie wizytówką gminy, przyciąga turystów z kraju i z zagranicy.

Muzeum powstało z inicjatywy pasjonatów i kolekcjonerów pojazdów wojskowych. W swojej kolekcji posiada ono wiele unikatowych pojazdów wojskowych, m.in: amerykańską ciężarówkę REO, czołg T-55 Merida, a także kolekcję motocykli. To prawdziwa perełka turystyczna na Pomorzu.

 

Godziny otwarcia muzeum:

  • poniedziałek – piątek (9.00 – 15.00)

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji militarnej od motocykla do czołgu!

 

Imprezy

Fort Marian w Malechowie jest idealnym miejscem do zorganizowania firmowej, bądź prywatnej imprezy. Proponujemy: przejażdżki pojazdami wojskowymi, zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, gry i zawody zręcznościowe, ogniska, grille oraz inne atrakcje. Nasza oferta paintball w Forcie Marian obejmuje swoim zakresem przygotowanie od mini gry realizowanej od 10 uczestników, do kompleksowego zabezpieczenia integracyjnej imprezy paintballowej dla firm. Skorzystanie z naszych usług to również pomysł na zorganizowanie spotkania w niesamowitej atmosferze naszpikowanej atrakcjami, których nie da się szybko zapomnieć.

 

Strzelnica Battlefield

W 2018 roku rozpoczęliśmy nowy projekt otwartej (plenerowej) strzelnicy. Wygospodarowaliśmy duży teren, na którym udało się stworzyć kilka osi strzeleckich i kilkadziesiąt stanowisk. Najdłuższa oś będzie liczyć aż 300 metrów.

 

Kontakt:

Fort Marian

76-142 Malechowo 27B

Marian Laskowski – kom. 602 580 840

Strzelnica Battlefield

Marta Laskowska – kom. 512 326 103

e-mail: biuro@fortmarian.pl

http://www.fortmarian.pl/

http://www.strzelnica-bf.pl